Pentru orice problemă în legătură cu site-ul, trimite un mesaj privat aici.

Reclamatie Anca

22 mesaje în acest subiect

AUTORUL SUBIECTULUI
Nume Real :Nicu
Varsta :18
Nick-ul tau :WarninG
IP-ul tau :86.124.102.164
Nick-ul Admin-ului Reclamat :Anca
Data / Ora :Nush
Martori :Krane si inca unu
Cum Crezi Ca Trebuie Pedepsit? :Invatat sa administreze
Dovada :http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=783366
Descriere :Nu a cerut prima data dovada destroy direct .. dupa ce a vazut ca nu poate a cerut dovada odata ce m-ia dat destroy say_team nu merge sa i dau link de la scaner... i-am explicat dar e cam batuta in cap ..

Esti penibil,tu vezi cat e ora? Ai facut wg la ora 3 ziua...ieri.. azi suntem in 3 IULIE ,nu 2!

Image

Nu aveam nevoie de wg,se observa ce miscari "lascive" avea tinta ta :)))

Image

AUTORUL SUBIECTULUI
Vrei sa fac testul si acuma .. =)) pai misc tinta cum vreau gloantele se duc fix in tinta ma .. =))esti penibila .. cati 13 ani ai ? http://prntscr.com/fr4ft5

Trebuia sa faci testul atunci,nu acum.? am fix 12 ?

Image

L 07/03/2017 - 00:24:43: "WarninG<6097><VALVE_ID_LAN><>" connected, address "86.124.102.164:27005"
L 07/03/2017 - 00:44:10: "WarninG<6099><VALVE_ID_LAN><SPECTATOR>" say "merci in 2 min ok"

CS opened at:
03.07.2017 09:15:03
wCD TimeStamp:
03.07.2017 09:23:28

Timpul ,de la conectare pe server, pana la solicitarea wg. = mai mult de 20 min.
Iar in rezultat, de la deschidrea cs-ului pana la test wg sant doar 8 minute.

Cu ce explica asta reclamatorul??

Nu stiu ce vrea sa obtina cu aceasta reclamatie...

Image

Povesti pe bat spuse WarninG :-)

AUTORUL SUBIECTULUI
Depanatoru.. http://prntscr.com/frlcrb tre sa te duca capu sa intelegi ca Wg ia ora de la pc.. care nu e setat .. of of vrei sa iti fac video sa intelegi .. ?

Se referea la altceva..Ar trebui sa citesti cu atentie?

Image

Intai ,daca nici atata respect nu s-a infipt in tine ca sa vorbesti politicos cu ceii, de care habar n-ai, m-am convins.
Daca citesti cu atentie, ce am scris , iti dai seama ca nu conteaza ora setata pe pc-ul tau ,,decat diferenta de timp, de la conectare pe server,pana ce ai zis ca faci wg testul.Daca faceai atunci testul si il dadeai ,in raport iti aparea mai mult de 20 de minute, de la cs-opened ,pana la efectuarea testului wg.In schimb ,in testul dat de tine apare o diferenta de numai 8 minute ,de la cs-opened, pana la efectuarea testului.Ceea ce inseamna ca NU ai dat testul, facut atunci ,cand ti-a cerut adminul ,,ci un alt test ,facut cu cs-ul clean.
Din log-uri rezulta ca ai parcurs mai mult de 20 minute(fara sa iesi), pana la solicitare wg.( 00:24:43 --> 00:44:10)=20 min.
In rezultatul wg- prezentat, au trecut numai 8 minute, de la cs-opened ,pana la wcd Timestamp.( 09:15:03 --> 09:23:28)=8 min.

Tot nu ai inteles,,(((
Sa ni-l dai te-rog testul ala, ce ai facut atunci ,,cand ti-a cerut adminul si ai trecut spectator zicand ca faci testul,,,in care au trecut mai mult de 20 min,de la cs-opened pana la wcd timestamp.Atunci erai banuit,,degeaba faci altele ulterior.

AUTORUL SUBIECTULUI
Cat de batut in cap sa fi sa iti repet ca m-ia dat Destroy din plin si pe say_team nu mergea sa i dau Link de la test .. tre reptat pentru niste copii care sunt pe langa De ce ma stresez cu 2 copii..

Ti-am mai zis,ai 18 ani ,ar trebui sa gandesti macar putin...

Image

Înregistrează un cont sau loghează-te pentru a comenta

O sa poți comenta la acest subiect, imediat ce ești logat.

Înregistrează-te

Fă-ți un cont pe comunitatea noastră. E usor!

Înregistrează un nou cont

Autentifică-te

Ai un cont deja? Te poți loga aici.

Autentificare