Pentru orice problemă în legătură cu site-ul, trimite un mesaj privat aici.

Reclamatie [GZ]B4andituL*

57 mesaje în acest subiect

AUTORUL SUBIECTULUI
Nume Real :Andrei
Varsta : 18
Nick-ul tau : [GZ]OneShot
IP-ul tau :89.165.160.70
Nick-ul Admin-ului Reclamat : [GZ]B4andituL*
Data / Ora : 7/10/2016 ora 8:30-21:08
Martori : Codulet, Hell
Cum Crezi Ca Trebuie Pedepsit? :Ramane la aprecierea celor in functie
Dovada : http://imgur.com/a/PgcLd + http://imgur.com/a/nJUdR + http://imgur.com/a/CxS6q + http://imgur.com/a/HS66j
Descriere : Pe la ora 8 si ceva domnul [GZ]B4andituL* s-a gandit ca ar trebui sa dea votemap cu o singura mapa (fy_cluj_winter).Dupa ce toata lumea a dat contra i-a spus ca "esti smecher ca ai dat vote cu o singura mapa" iar codulet:" Felicitari".Imediat dupa a inceput cu jigniri si injurii fara sens.Tin sa precizez ca in regulament este mentionat :
1.0.3 Interzis limbajul urat pe server;
1.0.4 Respectul fata de jucatori si ceilalti admini;

bravo domnule destept

ReSpeCtă

Si VeI Fi

ResPecTat!!

Here we go again...

Bun , din ce ai prezentat tu , reiese ca Banditul a gresit de 2 ori :

1. Cand a dat un votemap *Cenzurat* ( daca scrii gresit cealalta harta , aceasta nu apare la vote , si ramai doar cu o harta...)
2. A adus injurii altor playeri / admini.

DAR...! In loc sa incepeti cu mistourile si insultele , dc nu a-ti vb frumos, cu totii , ca intre colegi?
Putei sa ii spui : Banditule , vezi ca a iesit doar 1 harta la votemap. Mai incearca o data dupa ce se termina voatarea"...sau ceva asemanantor.

Chiar daca el a gresit primul , in loc sa va mancati de cur unii pe altii , puteati sa va ajutati intre voi. Deci , din punctul meu de vedere si voi sunteti vinovati , char daca el a gresit primul.

Vreau sa vad ce are si Banditul de zis , si cel mai bine , sa ne prezinte Depa direct din logorui toata conversatia.

In comunitatea asta , imi doream sa fiti "unul pentru toti si toti pentru unul , nu sa va mancati intre voi.
In fine...

AUTORUL SUBIECTULUI
Si noi ne dorim dar nu este prima oara cand calca pe bec.

Parerea mea cum spunea si Old sa se prezinte toata conversatia de acolo ...
Dar oricum nu se face asa ceva, chiar daca in loc sa il atentioneze l`au felicitat cum vine aia sa il acuze si ce a mai zis
Cred ca are si el varsta lui putea sa se abtina .

Bun..! Eu am inceput sa-i spun: "Bravo, banditule, Felicitari etc etc" pentru ca a dat si el VOTEMAP in sfarsit...
Si One : "Smecher sa bagi doar o mapa" a citit regulamentul si scrie frumos ca trebuie sa dai MINIM doua harti la vot . Simplu, nu?

Si acum sa privim si din perspectiva domnului Old.

A gresit numele la harti, bun... In loc sa ne ameninte ca ne pierdem accesele si sa ne aduca injurii > http://imgur.com/a/CxS6q < , putea foarte frumos sa ne spuna ca a gresit numele la harti, ca nu este o rusine asta sau sa nu zica nimic...Chiar eu azi in loc de (de_inferno_2x2) am pus (de_inferno2x2) si nu am murit..

"DAR...! In loc sa incepeti cu mistourile si insultele , dc nu a-ti vb frumos, cu totii , ca intre colegi?"

Bun, sa ziceam ca Domnul bandit nu a gustat din GLUMA, nu vad cum noi am inceput cu insultele... si cum sa vorbim frumos, daca prima faza pe care a scris-o domnul bandit a fost >> http://imgur.com/a/HS66j <<. ( Unii dintre noi au luat ban permanent sv/forum pentru injurii adresate colegilor din staff )

eu unul ma abtin ....poate am gresit dar cei 2 cocosei sau cam pus in capul meu,mai ales one .dupa ce ajung si ei la un grad mai mare se cred vedete are 5 luni pe servar si e macio a uitat ca multumina noua astea vechi au ajuns cocosei acilea sa se deie si ei in spectacol sa arate de ce sunt in stare ,
Eu unul am vechime 5 ani pe servar rar mai sunt ca mine ...in afar de old,dep,cove si din cate vad a aprut si emil poate poate incet vor mai veni si alti care au plecat din motive de genu ca sau cam sturat sa le citeasca lor prostiile.....STIMA [GZ]b4n

ReSpeCtă

Si VeI Fi

ResPecTat!!

Ba chiar nu va mai inteleg sa imi explice si mie cineva ca sunt mai greu de cap.Cum sa va certati de la o simpla schimbare a harti ca de ce na dat doua ca de ce na dat trei si tot asa ,voi sunteti chiar copii ce ..... mea.Sa zica unu de aicea ca nu a dat niciodata la vot doar o mapa hai sa fim seriosi

Cum adica POATE am gresit? Cum vine asta?
Si asta cu vechimea o pui doar de umplutura...Poti sa ai si 100 de ani, daca nu respecti un amarat de regulament esti ZERO!

Hai man a recunoscut omul ca a gresit ,probabil a fost in toane rele si nu avea chef de glume sau ma rog
Sunt unii care nici vot nu dau ci direct schimba mapa ( nu dau nume )
Parerea mea sa facem o intelegere amiabila Banditul o avertizare fiind prima abatere (iesire ) iar adminilor care erau on la ora cutare data viitoare fiind oricare alt admin in situatia lui B4n daca se intampina asemenea chestii nu sariti pe el sau nu`l luati cu glume poate caci el le v-a lua in serios mai bine spunetii ca a gresit si cu asta basta , jucati in continuare

"[GZ]OneShot<9664><STEAM_0:1:160410183><>" chat " smecher dai o mapa la vot"
"[GZ]OneShot<9664><STEAM_0:1:160410183><>" chat "banditu"
"Hell<9690><STEAM_0:0:1043418695><>" chat " ew binee :))"
"Hell<9690><STEAM_0:0:1043418695><>" chat " banditul"
"[GZ]OneShot<9664><STEAM_0:1:160410183><>" chat " nu ma eu comentez"
"[GZ]b4nd1tuL*<9700><STEAM_ID_LAN><>" chat "?"
"[GZ]b4nd1tuL*<9700><STEAM_ID_LAN><>" chat " dupa ce ajungeti ce ajungeti mai si facetti comentari"
"[GZ]OneShot<9664><STEAM_0:1:160410183><>" chat " si la mintea ta cam ce am ajuns?"
"[GZ]b4nd1tuL*<9700><STEAM_ID_LAN><>" chat " nu ma lua cu ce ma ticule ca esti pripas pe langa mine"
"[GZ]OneShot<9664><STEAM_0:1:160410183><>" chat " eu zic totusi sa iti vezi de mucii tai"
"[GZ]b4nd1tuL*<9700><STEAM_ID_LAN><>" chat " one vezi ca intreci masura

Dupa cum reiese , reclamantul nu s-a adresat corespunzator catre un admin mai mare si mai vechi.
Propun ruperea reclamatiei,fara urmari si rog mai multa colaborare ,respect catre adminii cu grad mai mare.

Haha...exact cum credeam :))
Ti-am zis Codultez...stai sa vedem logourile . Ma miram eu sa fie Banditul baiatul rau.

Toti ati reactionat stupid...

1). Depa, vreau TOT de la inceput, ca si eu eram acolo. Din ce ai luat tu, tin sa cred ca ti cu Domnul bandit.
2). Bun, sa o luam ca voi, noi l-am intepat, dar sa reactionezi in halul asta?
- Sa ma faci cu ou si otet?
-Ca ramana fara accese?
-Ca din cauza noastra nu stiu cine a plecat..?

Nu cred ca e asa simplu sa "colaborezi" cu asemenea persoana..

AUTORUL SUBIECTULUI
:)))) ce sunt alea bai depa? Pune si tu tot,nu doar cateva fraze aleatorii.Nu vezi ca nici macar nu au cursivitate?Pune te rog cu tot tacamul(data,ora..)
Si ideea e ca nu prea ai cum sa colaborezi cand te privesc de sus :" a uitat ca multumina noua astea vechi au ajuns cocosei acilea sa se deie si ei in spectacol sa arate de ce sunt in stare".Nu prea am ajuns datorita lui si nu cred ca are dreptul sa vorbeasca asa. In fond nu votul e problema, nu a zis nimeni ca vai doamne ce a facut; CUM AM MAI SPUS LIMBAJUL INAINTE DE TOATE.

Inca odata repet,,trecem peste asta ,fara urmari ,,sau discutam in amanunte logurile de unde tot aia va iesi ca tu te-ai legat de b4nditul,incalcand modul politicos de adresare catre un admin mai mare....sau despre kick-ul dat helperului Hell etc.Pana nu ai aflat ca sant eu,,te-ai legat si de mine ,cand am dat vote buzzkill/2x2 ca ti s-au parut prea mici.Toti erau de acord ,,numai tu ai fost nemultumit ,dupa care ,fara vot ai pus dust2 si in 7-8 minute a iesit lumea.
Rupem reclamatia ,,sau o discutam in amanunte cu urmari?

Înregistrează un cont sau loghează-te pentru a comenta

O sa poți comenta la acest subiect, imediat ce ești logat.

Înregistrează-te

Fă-ți un cont pe comunitatea noastră. E usor!

Înregistrează un nou cont

Autentifică-te

Ai un cont deja? Te poți loga aici.

Autentificare